Kalapüügieeskiri

Type Määrus
Publication 2026-01-20
Viimati uuendatud 2026-01-23
State In force
Department Vabariigi Valitsus
Source Riigi Teataja
articles 61
Reform history JSON API
Jrk nr Veekogu Registrikood Suudme koordinaadid
1. Jägala jõgi VEE1083500 59°28.601′N 25°8.984′E
2. Keila jõgi* VEE1096100 59º24.315'N 24º16.699'E
3. Kunda jõgi* VEE1072900 59°31.209′N 26°31.953′E
4. Loobu jõgi* VEE1077900 59°34.214′N 25°47.839′E
5. Pidula oja VEE1168900 58°25.356′N 22°6.986′E
6. Pirita jõgi* VEE1089200 59º28.219'N 24º49.068'E
7. Punabe jõgi VEE1170500 58°35.115′N 22°29.179′E
8. Pudisoo jõgi / Pärlijõgi VEE1080600 59°31.437′N 25°32.486′E
9. Purtse jõgi* VEE1068200 59°26.114′N 26°59.516′E
10. Selja jõgi* VEE1074600 59°32.929′N 26°24.276′E
11. Valgejõgi* VEE1079200 59°34.967′N 25°42.381′E
12. Vasalemma jõgi* VEE1099200 59°18.265′N 24°7.020′E
13. Vääna jõgi* VEE1094500 59°25.531′N 24°20.508′E

📎 Original PDF: VV_108m_lisa12.pdf

Lisa: Joad või joastikud, millest allavoolu kuni 100 m on kalapüük keelatud

Nr Juga või joastik Veekogu
1. Joaveski joastik Loobu jõgi
2. Jägala juga Jägala jõgi
3. Keila juga Keila jõgi
4. Nõmmeveski juga Valgejõgi
5. Tõrvajõe juga Tõrvajõgi
6. Türisalu joastik Türisalu oja

📎 Original PDF: 38Lisa13.pdf

Lisa: Väinad või väljavoolud, millele lähemal kui 500 m on meres kalapüük keelatud 1. märtsist 31. maini

Nr Väin või väljavool
1. Mõisalahe (VEE2062820) väljavool Rame lahte (VEE3426000) (Rame lahte
suubumise koordinaadid
2. Puulaiu kanal (Orjaku kanal) (koordinaadid 58º47.923′N; 22º44.863′E)
3. Raudsilm (Kirikulahe suue, Hiiumaa) (Reigi lahte suubumise koordinaadid 58º59.625′N; 22º28.831′E) (Reigi lahte suubumise koordinaadid
4. Teorehe järve (VEE2051710) väljavool Topi lahte (VEE3324000) (Topi lahte suubumise koordinaadid 58º42.511′N; 23º34.403′E)
5. Uulu kanal (Pärnu lahte suubumise koordinaadid 58º17.548′N; 24º34.475′E)
6. Väikese väina tammi edelapoolse truubi (Tohlu kraav) lõunapoolne suue (suudme koordinaadid 58º32.593′N; 23º7.770′E)
7. Vööla mere (Bysholmsvike) väljavool Läänemerre (Läänemerre suubumise koordinaadid 59º5.210′N; 23º29.948′E)

📎 Original PDF: VV_m65_lisa14.pdf

Lisa: Vooluveekogud, kus on kalapüük keelatud aasta ringi

Jrk nr Veekogu nimi Registrikood
1 Häädemeeste jõgi VEE1151500
2 Jämaja oja (Siplase jõgi) VEE1167100
3 Kaberla oja (Kaberneeme oja) VEE1083100
4 Kadaka oja VEE1151700
5 Karepa oja VEE1074500
6 Katessoo kraav (Angla kraav) VEE1171100
7 Kloostri jõgi VEE1100800
8 Kolga jõgi (Kolga oja) VEE1120900
9 Kolga jõgi (Männiku jõgi) VEE1081500
10 Kongla oja VEE1072300
11 Koolimäe oja VEE1077000
12 Kurdla peakraav (Punnualuse jõgi) VEE1173200
13 Kuusalu oja VEE1082500
14 Küda oja (Rihula oja) VEE1072800
15 Leisi jõgi (Kaisa oja (ülemjooksul), Karja oja (ülemjooksul)) VEE1170900
16 Lemmejõgi VEE1152100
17 Loode oja (Loode jõgi) VEE1152300
18 Mägara oja VEE1067800
19 Männiku jõgi VEE1121400
20 Möldri jõgi (Kiruma peakraav) VEE1169900
21 Pidula jõgi (Veskioja) VEE1169000
22 Pihlajõgi (Taaliku peakraav) VEE1172000
23 Poama jõgi (Poama oja) VEE1162700
24 Priivitsa jõgi (Priivitsa oja) VEE1151800
25 Punabe jõgi (Punapea jõgi) VEE1170500
26 Rannametsa jõgi (k.a Timmkanal) VEE1150800
27 Riguldi jõgi VEE1103900
28 Risti jõgi VEE1136012
29 Soonda jõgi (Soonda oja) VEE1174900
30 Tirtsi jõgi VEE1169400
31 Treppoja VEE1098900
32 Udria oja VEE1066100
33 Vainupea jõgi VEE1075800
34 Vanajõgi VEE1162600
35 Veskijõgi (Pidula oja) VEE1168900
36 Õngu jõgi (Õngu oja) VEE1162500

📎 Original PDF: VV_m65_lisa15.pdf

Lisa: Kastmõrra osad

📎 VV_108m_lisa16.pdf (PDF annex)

Käesoleva dokumendi lugemine ei asenda Riigi Teataja vastava väljaande lugemist. Me ei vastuta originaali sellesse vormingusse ülekandmisel tekkida võivate ebatäpsuste eest.

See tekst avaldatakse allika Riigi Teataja enda taaskasutustingimustel, mitte Legalize'i litsentsi ega avaliku omandi litsentsi alusel. Riigi Teataja
avalik omand (ametlikud riiklikud väljaanded)